SERVIS FOTOAPARÁTŮ A VIDEOKAMER
Panasonic, Kodak, Sony, Leica, Nikon,
Olympus, Canon, Casio...

Sezimova 14, Praha 4, 140 00
Tel: 777 548 202 Email: optimus@foto-optimus.cz
 

SERVIS

Opravy fotoaparátů a videokamer

 
 

Jaké fotoaparáty, objektivy a videokamery opravujeme?

Opravujeme digitální i analogové fotoaparáty ( kompakty, zrcadlovky ), objektivy a videokamery. PANASONIC ( Lumix ), KODAK ( Easy Share ),BENQ, CANON, CASIO ( Exilim ), FLEXARET, FUJIFILM ( Fuji ), GOPRO, JVC, LEICA, MINOLTA, NIKON ( Coolpix, D, DX, FX, Nikkor ), OLYMPUS, PENTACON, PENTAX, PRAKTICA, SONY ( Cyber Shot, Alpha ),
YASHICA atd... po dohodě i jiné značky, staré a historické přístroje, objektivy, projektory.
Provádíme opravy a čištění mikroskopů.

Výčet některých oprav:
například oprava ( automatiky, colny, krytky objektivu, blesku, transportu, napínání závěrky, závěrky, zoomu, slotu paměťové karty, USB konektoru, víčka baterie, atd. )

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Číštění CCD a CMOS čipů ( snímačů ):

Provádíme povrchové čištění a čištění CCD/CMOS čipů ( snímačů ) u všech typů digitálních fotoaparátů. Po předchozí dohodě je možné provést vyčištění CCD/CMOS čipu do jednoho dne, popřípadě do několika hodin od zadání zakázky.
_______________________________________________________________________________________________________________________________

Výměna LCD displejů :

Vyměňujeme LCD displeje u většiny typů digitálních fotoaparátů a u některých typů mobilních telefonů.
Kontaktujte nás a každou opravu idividálně projednáme.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Jak předat přístroj do opravy?

Osobně na adrese:
Optimus - servis s.r.o.
Sezimova 14
Praha 4
140 00 - Nusle  tel:241 742 608  mob: 777 548 202

Poštou:
Do balíčku nezapomeňte vložit dopis s popisem závady, zpětnou adresou, kontaktním telefonem popř. emailem a pokud podnikáte také IČ a DIČ, pro správnost námi vystaveného daňového dokladu za opravu.
( balík doporučujeme pojistit )


_______________________________________________________________________________________________________________________________Podmínky oprav:

OPTIMUS-SERVIS provádí opravy za níže uvedených podmínek:

1. Při zadávaní písemného požadavku na opravu se cena stanovuje odhadem bez započítání DPH 21%. Servis si vyhrazuje právo v případě potřeby překročit cenu zakázky až o 20% ze stanovené ceny.

2. Veškeré účtované ceny se uvádějí bez daně a je třeba připočíst DPH ve výši 21% s výjimkou poštovného, kde je sazba DPH 0%.

3. Na požádání se předkládá rozpočet. V případě že rozpočtová zakázka bude vyžádána zpět bez opravy, bude účtována technická kontrola ve výši 300,-Kč + DPH 21%, zůstane-li do jednoho měsíce bez odpovědi, posíláme ji bez předchozího oznámení zpět proti poplatku za administrativní náklady ve výši 360,-Kč + případné poštovné a balné 214,-Kč.

4. Všechny přístroje, jejichž výroba byla již ukončena, mohou být opraveny pouze za předpokladu, že budou k dispozici náhradní díly.

5. Demontované, nahrazené součástky se stávají majetkem firmy OPTIMUS-SERVIS, pokud si je zákazník nevyžádá při předání přístroje do opravy.

6. Náhrada škodlivých následků jakéhokoli druhu je vyloučena, například zkažený filmový materiál.

7. Doba uschování po opravě činí 3 měsíce. Nevyzvedne-li si objednatel zakázku v této lhůtě, má firma OPTIMUS-SERVIS právo zařízení prodat za účelem pokrytí nákladů na cenu opravy, poplatky za skladování a zároveň zahrnout náklady prodeje.

8. Záruční lhůta na placenou opravu je 3 měsíce vztahuje se pouze na vykonané a zúčtované práce.

9. Faktury a účty za opravu jsou splatné ihned a platí se při osobním vyzvednutí přístroje hotově nebo kartou, jestliže zákazník nezaplatí účet za opravu nebo se zdráhá účet vyrovnat, pak je fa. OPTIMUS-SERVIS oprávněna použít zástavní právo na opravený přístroj. V případě bezhotovostní platby bude oprava vydána zákazníkovi po naběhnutí účtované částky na účet fy. OPTIMUS-SERVIS.

10. Doba trvání opravy je stanovena při příjmu zakázky. V případě, že nebudou k dispozici náhradní díly na prováděnou opravu, termín opravy se prodlužuje o dobu dodání náhradních dílů od firemního dodavatele. Na toto prodloužení termínu opravy nebude poskytnuta servisem sleva.

11. V případě vyžádání zakázky zpět zákazníkem, nesouhlas s rozpočtem, nerentabilní opravy se účtuje 300,-Kč + 21% DPH a případné poštovné a balné 214,-Kč jako jednotná částka za administrativní náklady a manipulační poplatek.

V Praze dne 1.1.2013

Podmínky oprav ve formátu PDF ke stažení (120 kB)

copyright 2011